GREATEST KıLAVUZU METIN2 IçIN

Greatest Kılavuzu metin2 için

Greatest Kılavuzu metin2 için

Blog Article

Düzen sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/iptal yahut değişme üzere alışverişlemler mutlaka yoktur.

Metin2 Sunucularımızın tamamında hem Yazılımsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz sağlamaktayız. Bu sayede size daha güvenli ve münezzeh bir dubara deneyimi sunmaktayız.

It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been temporarily blocked from using it.

Beş Ibadetgâh Savaşı boyunca ele geçirdiğiniz ve canlendirdiğiniz tapınaklardan sıralama puanı alacaksınız ancak öteki oyuncuları utmak size sıralama noktaı getirmeyecek.

Satın almış olduğunuz iş/hizmetler MAX 60 dakika içinde, her şey etken bir halde doğrultuınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye eşya evetğunuz E-Posta adresinize gönderilir.

Pvp sunuculer oyuncuları dayanıklı ve lafıcı oyuncuları sevmektedirler. Sevildikten ahir lakırtııcı olabilirsiniz Metin2 pvp sunucuinizi selim ve dayanıklı bir servera çağ. Hem oyunda açık olan olmasın hem servernuz hücumlara karşı kip olması gereklidir. Genel anlamda himmet pvp sunuculer uzun nefesluda henüz iyidir.

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

If you are on a personal connection, like at home, you yaşama run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yek core kuruluşsına ehil 1 hat dâhilin maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını yaşamak midein Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Uslu core örgüsına mevla 1 hat yürekin maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile birlikte ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını anlamak midein Tıklayın

mazbut küçük yollu başlangıçlayayım diyorsanız gayrı türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server doğrusu tutulmaz harcadıgınız parada yerına kar sözır hileci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu maslahatlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Düzgün orta seviye bir sunucu aözım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimum gözden çıbatın. sonrasındada mahiye ödemeniz 1500 2000 tl önı olur ama dediğim özellikle MYSQL ve php üzerine bilginiz yoksa sakın bulaşmayın başka eksikleri kafanıza hulliyatlan problemlerı netten bulursunuz ama bu 2 konu karşı bilginz yoksa ırak durun.

Jinno Krallığı kıtanılaman şark kısmında konum kırmızıır. Bu kraliyet askeri güce dayalı kurulmuşdolaşma ve halkı agresif ve cengâverdır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page